Môj príbeh

Môj príbeh

Zvuk, vôňa, spomienka…toľko vecí nás dokáže premiestniť v čase. Späť na miesta, k ľuďom, na momenty, ktoré radi držíme vo svojej pamäti. Jeden zvuk prenáša moju myseľ do roku 2007. 

Mal som vtedy sedemnásť rokov a na gymnáziu sme práve mali zastupovanú hodinu s naším školským kaplánom Radom. Bol fantastický fotograf a prvýkrát nám priniesol na hodinu ukázať svoju foto techniku. S mojím najlepším kamarátom sme boli zažratí do technických vecí, a tak sme boli hneď prví, ktorí prejavaili záujem. Zrazu sa na našej lavici objavila jeho zrkadlovka. Nikdy som dovtedy nič také naživo nevidel. Tak to prišlo. Stisol som spúšť a uzávierka cvakla. Zvuk, ktorý sa niesol v mojich ušiach ešte dlho a stále ma tam vráti. Zvuk, ktorý som chcel počuť stále. Zvuk, ktorý poznamenal môj život na toľko, že som šetril každou brigádou na vlastnú zrkadlovku a na vlastný zvuk. Týmto to celé začalo. 

V roku 2009 som si kúpil zrkadlovku Nikon D90 a o rok neskôr som už fotil prvé tri svadby s kamarátom Lukášom. Dnes je toho fotenia za mnou naozaj veľa. Viac ako 150 svadieb, rôzne eventové, rodinné a iné fotenia. Stal som sa členom Asociácie Slovenských Svadobných Fotografov (ASSF)

V roku 2023 sa táto fotografia zaradila medzi TOP 50 svadobných fotiek celého sveta v jednej z najuznávanejších súťaží THE 2023 BEST OF THE BEST WEDDING PHOTO CONTEST vyhlásenú blogom Junebug Weddings!

Som Andrej, manžel, otec a verím, že aj váš svadobný fotograf.